Forumi Kuq E Zi
Fakte interesante rreth jetes tuaj Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Fakte interesante rreth jetes tuaj Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Fakte interesante rreth jetes tuaj Empty Fakte interesante rreth jetes tuaj prej Mon 25 Nov 2013, 20:09

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Disa fakte interesante rreth jetës sonë, këto janë nxjerrë të gjitha nga studimet e bëra kohët e fundit.

1. Mendja është e aftë të dallojë, nëse dikush na sheh edhe nëse jemi në gjumë.

2. 76 % e rasteve të personave që përpiqen të përmirësojnë humorin e të tjerëve, janë në fakt jo të lumtur me veten.


3. Një studim arriti në përfundimi se e qeshura gjatë ditës, ndihmon për një gjumë më të rehatshëm.

4. Rreth 90 % e njerëzve nuk janë më miq, me dikë që dikur e quanin mik/e të ngushtë!

5. Personat inteligjentë priren të nënvlerësojnë veten e tyre, ndërsa e kundërta ndodh me ata që nuk janë inteligjentë, ata besojnë se janë brilant.

6. Gënjeshtarët janë të aftë të dallojnë kur dikush po i gënjen!

7. Studimet kanë treguar që një njeri normal ka 3-5 miq të ngushtë dhe zakonisht urren një person në rrethin e tij shoqëror.


Fakte interesante rreth jetes tuaj Life-610


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons