Forumi Kuq E Zi
SAKRIFICAT E PRINDIT: NE PUNE ME TE BIJEN 1-MUAJSHE! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
SAKRIFICAT E PRINDIT: NE PUNE ME TE BIJEN 1-MUAJSHE! Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
SAKRIFICAT E PRINDIT: NE PUNE ME TE BIJEN 1-MUAJSHE! 1463455_376561782489031_1698341073_n

SAKRIFICAT E PRINDIT: NE PUNE ME TE BIJEN 1-MUAJSHE!

Një baba indian detyrohet të marrë fëmijët e tij një-muajsh në punë, sepse pas vdekjes së të shoqes në lindje nuk ka asnjë vend ku mund të lërë foshnjen. 38-vjeçari Bablu Jatav, nuk ka asnjë person që mund ta ndihmojë dhe është i detyruar të punojë si taksist me biçikletë, për të fituar bukën e gojës për veten dhe fëmijën e tij.Për të mbajtur të bijën e sapolindur, babai i devotshëm përshtati disa lecka, të cilat e lejojnë ta mbajë fëmijën në qafë, por për siguri, ai është mësuar që t’i japë biçikletës me një dorë, për të mbajtur me tjetrën fëmijën.

”Gruaja ime ndërroi jetë pas lindjes. U përpoqëm 15 vjet për të pasur fëmijë dhe ajo ishte aq e lumtur kur mbeti shtatzanë, por nuk mundi të mbijetonte. Jam shumë i hidhëruar, por edhe i lumtur që të paktën tani kam vajzën”, deklaroi Jatav për mediat e vendit të tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ka shum vajza qe harrojn se prinderit i cojn me mijera halle ne shkoll dhe ato cbejn dalin e ndryshojn totalisht harrojn hallet dhe j nisin qejfet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons