Forumi Kuq E Zi
foto - poezi humoristike. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
foto - poezi humoristike. Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1foto - poezi humoristike. Empty foto - poezi humoristike. prej Tue 19 Nov 2013, 20:59

luani

luani
Administrator
Administrator
''CFAR KA ZOGU QE BAN NAZE!''

Duart e shkathta te ksaj vajze.
Plot me rrush shporten e mbushi.
Cfar ka zogu qe i ban naze?!
M'duket s'esht' ka i pelqen rrushi..!

Vajza zogut: O kok-forte!
Ashte pjek rrushi e ka marre ere.
Ja ku ta kam sjedhe me shporte,
ma n'buellek s'ke hase najhere..!

foto - poezi humoristike. 1454571_323136574492716_1939147638_nEdituar për herë të fundit nga luani në Tue 19 Nov 2013, 21:24, edituar 1 herë gjithsej

2foto - poezi humoristike. Empty Re: foto - poezi humoristike. prej Tue 19 Nov 2013, 21:11

luani

luani
Administrator
Administrator
RRUGES PER NE PABE!

Ma perpiu cadren era
Ooo bo bo c'mu prishen floket
Si t'ja baj hallit e mjera
Kur t'me shohin shokt e shoqet

S'po ja pret cadra tufanin
Po zien gruaja nga marazi
Lene cadren, ruaj fustanin
Se, po t'del zogu nga kafazi


foto - poezi humoristike. 1238127_301811049958602_198335065_n

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons