Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mirsa Kërçeli fejohet prej Thu 11 Aug 2011, 12:00

Vizitor

avatar
Vizitor
Mirsa Kërçeli dhe i dashuri i saj Graniti kanë vendosur ta kurorëzojë dashurinë e tyre me fejesë, procedura e të cilës do të bëhet “sipas traditave tona shqiptare”.Konfirmimi vjen nga vetë këngëtarja, e cila ka treguar për “Zëri” se ceremonia e fejesës do të mbahet me 20 gusht në hotelin “Luxos” në Gjilan.“Fejesa jonë do të bëhet edhe dy javë, do të kemi mysafir të shumtë, rreth 300 veta, ku në mesin e tyre do të ketë edhe shumë kolegë të mi. Fejesa do të bëhet sipas traditave tona shqiptare, ku Graniti do t’i dërgojë mësitët te familja ime. Tani sapo u ktheva nga pushimi në Ulqin, dhe menjëherë kam nisur përgatitjen e pajës dhe dhuratave që do t’i dërgoj familjes së Granitit. Jam e gëzuar dhe me plot emocione”, ka thënë Mirsa.Pas fejesës ajo do të përkushtohet për të realizuar një klub të ri, i cili sipas gjasave do të vijë në shtator.“Menjëherë pas fejesës sime do të merrem me përgatitjen edhe të një kënge të re, të cilën do ta plasoj në treg në muajin shtator. Kënga do ta ketë edhe videoklipin që do ta punoj me ‘Grafi ka’ nga Gjilani”, shton Mirsa.

2 Re: Mirsa Kërçeli fejohet prej Thu 14 Feb 2013, 11:13

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
te trashegohettttt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Mirsa Kërçeli fejohet prej Thu 14 Feb 2013, 11:15

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
hajde per hajr,e me te mira

4 Re: Mirsa Kërçeli fejohet prej Thu 14 Feb 2013, 11:17

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tgjith u fejun vec un e ti ngelem nder spo na merr kush


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons