Forumi Kuq E Zi
5 sinjale që tregojnë se keni të bëni me një egoist  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
5 sinjale që tregojnë se keni të bëni me një egoist  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
5 sinjale që tregojnë se keni të bëni me një egoist

Personat të cilët janë kryesisht të ngarkuar me vetveten nuk janë të mirë as për t’i pasur shokë, e lëre më për të qenë në lidhje me ta. Ja si t'i largonit këta persona.

Veshët i ka “të shurdhër”

Dëshiron që të flasë për problemet e tij, mirëpo kur duhet që të dëgjojë anën tjetër, në këtë pikë veshët janë kryesisht të çkyqur. Kundër kësaj nuk ka ilaç. Që gjërat të jenë edhe më të rënda, të gjithë që mendojnë që këtë veti mund ta ndryshojnë tek dikush, duhet të jenë të vetëdijshme se ajo betejë qysh në start është e humbur.

Flet vetëm për veten e tij

Egocentriciteti nuk është vështirë që të vërehet. Bisedat për të tjerët apo për diçka që nuk është e lidhur me të, thjesht nuk ekzistojnë. I keni hetuar këto simptome, atëherë ikni sa më larg tij…

Gjithmonë vonohet

Edhe pse disa njerëz e kanë në gjak vonesën, femra nuk është ajo e cila duhet të presë mashkullin, e ai duhet të jetë i vetëdijshëm me të se duhet të bëhet një xhentëllmen dhe të mundohet maksimalisht që të vijë me kohë në takim. Prapëseprapë, ky lloj i egoizmit bën edhe të falet.

Injoron dëshirat tuaja

Kompromisi në lidhje është shumë i rëndësishëm. Dashuria tregohet me kujdesin dhe të menduarit për partnerin, e jo duke menduar ekskluzivisht vetëm për nevojat tuaja dhe duke bërë atë që vetën juve ju përshtatet. Nëse nuk din që t’ju kënaqë, nuk keni çka të gjeni afër tij…

E kthen seksin për përfitim të tij

Meshkujt e vërtetë mbajnë llogari në atë që të kënaqin femrën dhe kënaqësinë e saj e vendosin gjithmonë në rend të parë. Për dallim nga ta, egoistët janë në seks, sikur edhe gjithkund tjetër, të kthyer ekskluzivisht vetëm kah vetja dhe nevojat e tyre egoiste.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons