Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Është komentuar pa fund klipi më i fundit i Elvana Gjatës, “Afër dhe larg”. Në përgjithësi komentet për të kanë qenë mjaft pozitive, kënga është pëlqyer shumë dhe po ashtu edhe klipi.Por ajo që na ka bërë mjaft përshtypje, kanë qenë komentet e shumta të bëra në YouTube, në lidhje me faktin që xhirimet e këngës janë realizuar në Greqi.Edhe një herë tjetër shqiptarët shumë “patriota”, janë revoltuar se përse këngëtarja nuk ka zgjedhur Shqipërinë dhe bukuritë e shumta të vendit tonë, për të bërë xhirimet e klipit, por ka vajtur deri në Greqi. Kjo është marrë si një shenjë antiadhetarizmi dhe kaq ka mjaftuar që të fillojë një “luftë” e flakët mesa fansave me njëri-tjetrin.Nuk kanë nguruar të merren edhe me detaje të tipit, përse Elvana ka vendosur në varëse me kryq në qafë…Hmmm sepse ashtu ka qejf, i pëlqen, është e krishtere, ortodokse, donte të vinte kryq! Kush jemi ne që duhet të komentojmë përse Elvana vendos kryq në qafë, apo përse bën klipin ne Greqi?!Jam dakort që Shqipëria ka plot vende të bukura dhe Elvana shumë nga klipet e saj i ka realizuar këtu. Por këtë herë vendosi të shkojë në Greqi, Santorini. Dhe mendimi ynë është se ka bërë shumë mirë! Klipi është shumë i bukur dhe vendet ku janë realizuar xhirimet, thjesht të mrekullueshme! Paloma

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
skan faj greket cka spo bejn nshqiptar ndersa kjo siper inatit ton ben sjellje te tilla


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons