Forumi Kuq E Zi
 Ikën njëri nga “Apartamenti 2XL”, për t’iu bashkuar Sajmir Kodrës  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
 Ikën njëri nga “Apartamenti 2XL”, për t’iu bashkuar Sajmir Kodrës  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
 Ikën njëri nga “Apartamenti 2XL”, për t’iu bashkuar Sajmir Kodrës  3b4a9f59-3d57-4a17-89b7-e6277c398a74---0-

Ai ka dhënë dorëheqjen nga spektakli i humorit, pasi ka pranuar ofertën për të qenë partner i Saimirit te emisioni i tij i ri.

Tjetër “rrjedhje” nga një emision i afirmuar drejt “Agon Channel”. Protagonisti i radhës, sipas burimeve të besueshme për “Info Media”, mësohet se është aktori humorist Gentian Zenelaj, i cili ka dhënë dorëheqjen nga “APARTAMENTI 2XL”. Pas këtij veprimi, ai i është bashkuar stafit të televizionit të ri për të qenë bashkëprezantues me Saimir Kodrën në emisionin e ri investigativ të ngjashëm me "Fiks Fare" dhe "Alarm".
Kështu, pas largimit të Ermal Mamaqit, Lisa Kujofsës, Genti është i treti aktor kryesor që braktis Apartamentin më të famshëm në Shqipëri, natyrisht duke e varfëruar edhe më tej varfër këtë “show” televiziv. Zenelaj në këtë mënyrë ka shpërbërë totalisht edhe treshen e famshme të "The SHBLSH", një grup i formuar që në vitet e para të “Portokalli e që më pas e vijoi karrierën në Portokalli, ku u bënë edhe më të suksesshëm.

 Ikën njëri nga “Apartamenti 2XL”, për t’iu bashkuar Sajmir Kodrës  5d615fb8-e2cc-4342-9c58-ca8db90cb17f---0-


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons