Forumi Kuq E Zi
Bëhet miliarder me dy skelete dinozaurësh! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Bëhet miliarder me dy skelete dinozaurësh! Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Bëhet miliarder me dy skelete dinozaurësh! Empty Bëhet miliarder me dy skelete dinozaurësh! prej Sun 03 Nov 2013, 21:52

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bëhet miliarder me dy skelete dinozaurësh! Dinosa10

Bëhet miliarder me dy skelete dinozaurësh!


Një fermer do të bëhet super miliarder pas zbulimit të kockave 70 milionë-vjeçare të dy dinosaurëve në fshatin e tij.

Skeleti i dinozaurit "Tyrannosaurus" është i gjatë 11.5 metra, ndërsa skeleti i "Triceratops" është 7.9 metra. Të dy skeletet kanë dalë në ankand dhe pritet të shiten më shumë se dy milionë paund.
Ekspertët thonë se kockat e këtyre dinosaurëve janë impresionuese dhe kushtojnë shumë.
Skeletet janë gjetur në një fermë, në "Hell Kreeck", të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Skeleti i dinozaurit të quajtur "Tyrannosaurus" është konsideruar si një nga 20 skeletet më të rralla të botës, dhe pritet të shitet për 1.4 milionë paund.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons