Forumi Kuq E Zi
Plagoset gjatë seksit, kërkon dëmshpërblim nga punëdhënësi...  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Plagoset gjatë seksit, kërkon dëmshpërblim nga punëdhënësi...  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Plagoset gjatë seksit, kërkon dëmshpërblim nga punëdhënësi...  908dc4b0-96ad-45dd-9520-6d22be7ba053---0-
Kjo është shkarazi historia qe për mese gjashte vite u end neper zyrat e gjykatës australiane ne Sydney.

Një punonjëse e punësuar ne një organizate publike qeveritare kish vajtur për një udhëtim pune, e ngarkuar nga punëdhënësi i saj. Ky i fundit, kish prenotuar edhe hotelin ku do te qëndronte punonjësja. Pas përfundimit te punës, punonjësja ne fjale shkon ne dhomën e saj ne hotel, duke marre me vete edhe një mikun e vet. Dhe ndërsa bënin seks, një lampadar u shkëput për te rene ne fytyrën e punonjëse, e cila merr disa plage.
Por çështja nuk mbaroi këtu. Faktin se ajo ndodhej për shërbim pune me porosi te punëdhënësit, u përdor si argument nga punonjësja për te përfituar dëmshpërblim. Këtë te drejte ja dha fillimisht gjykata e shkalles se pare, e cila arsyetoi se qofte duke bere seks, qofte duke luajtur me letra, punonjësja ishe ne shërbim pune.
Çështja kalon ne shkalle e dyte, ky vendimi i jep te drejte punëdhënësit me argumentin si ai nuk kish dhënë asnjë autorizim për aktivitetin e saj jashtë orarit te punës.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons