Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ju shkëputen bisedat me celular? Ja pse! prej Tue 15 Oct 2013, 11:39

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ju shkëputen bisedat me celular? Ja pse!

Shkencëtarët kanë gjetur arsyen e shkëputjes së bisedave telefonike celulare herë pas here.

Në vend që të fajësojnë rrjetet telefonike, ata e shohin problemin tjetërkund, shumë larg, sipas shkencëtarëve, bisedat telefonike shkëputen për shkak të fuqisë së madhe të prodhuar nga stuhitë diellore në sipërfaqen e diellit.

Stuhitë, shpërthime të gazit të nxehtë, prodhojnë valë me një fuqi shokuese që përhapen në hapësirë me shpejtësi miliona milje në orë. Sipas rezultateve të një studimi të përbashkët nga Kolegji “Trinity” Dublin, Universiteti “College” Londër dhe Universiteti i Havait, energjia i detyron elektronet të krijojnë radiovalë që arrijnë atmosferën e Tokës dhe shkëpusin sistemet tokësore të komunikimit pothuajse çdo ditë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons