Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Qytet oaz në Libi prej Sun 06 Oct 2013, 14:50

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Këtu jemi në Ghadames, në jugperëndim të Tripolit, në afërsi të kufirit me Algjerinë dhe Tunizinë.
Ky qytet ka një popullsi prej rreth 10,000 banorësh, kryesisht berberë (se mos i ngatërroni me berberët e lagjes Very Happy). Pjesa e vjetër e qytetit, e rrethuar me mur, është përfshirë në Trashëgimisë Botërore të UNESKO-s. Secili prej shtatë klaneve që kanë jetuar në këtë pjesë të qytetit ka pasur lagjen e vet, ku në secilën kishte një vend publik për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons