Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Për të parë se si ngjanë pjesa e brendshme e folesë së milingonave, shkencëtarët hidhnin për dy ditë rresht çimento në një fole milingonash të braktisur!

Pas një muaji filluan punimet për të eksploruar folenë, ku u deshën shumë javë dere në përfundimin e punimeve.
Ajo që zbuluan ishte e mrekullueshme: ishte një “qytet” i tërë, me rrugë, banesa dhe sisteme ajrimi. Çdo gjë ishte perfektë, dhe ngjante të ishte hartuar nga një studio arkitekture me mjeshtërinë më të madhe të mundshme. Ky qytet kolosalë i krijuar nga puna e madhe e të gjithë komunitetit të milingonave, të cilat kanë rezultuan të trajnuar shkëlqyeshëm, të disiplinuara dhe të përkushtuara për këtë qëllim.

Ndërtesa mbulon 50 metra katrore dhe ka 8 metra thellësi. Për të ndërtuar këtë “qytet” milingonave iu desh të transportonin 40 ton tokë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e bukur kjooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons