Forumi Kuq E Zi
Kjo ndodh një herë në 1 miliardë… Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kjo ndodh një herë në 1 miliardë… Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Kjo ndodh një herë në 1 miliardë… Empty Kjo ndodh një herë në 1 miliardë… prej Fri 19 Jul 2013, 17:18

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Një gjahtar thesaresh nga Ukraina, zbuloi një pjesë të mrekullueshme të historisë. Dy plumba (njëri plumb vjen nga arma e një ushtari francez dhe plumbi tjetër nga një ushtar rus i shekullit të 19-të) u përplasën në ajër dhe u “shkrin”!

Sipas specialistëve, shansi të ndodh diçka e tillë, është të paktën një herë në një miliardë. Kjo që ka ndodhur na kujton se sa e ashpër ka qenë beteja. Shkëmbimi i zjarrit nga dy palët ka qenë në formë shiu, pasi është e vetmja mundësi të na jap këtë ngjarje, tranmseton alb-observer.com.
Madje specialistët thonë se edhe në laboratorët më të mirë të botës, diçka e ngjashme është e pamundur të ndodh.
Kjo ndodh një herë në 1 miliardë… Kjo-nd10

Kjo ndodh një herë në 1 miliardë… Kjo-nd11


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Kjo ndodh një herë në 1 miliardë… Empty Re: Kjo ndodh një herë në 1 miliardë… prej Sun 28 Jul 2013, 06:01

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e bukur kjo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons