Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Kush dashuron me lehte?

a)femrat
 
b)meshkujt
 

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kush dashuron me lehte? prej Wed 17 Jul 2013, 13:23

Ev va

avatar
Femrat apo meshkujt?

2 Re: Kush dashuron me lehte? prej Wed 17 Jul 2013, 15:13

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk e di


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Kush dashuron me lehte? prej Wed 17 Jul 2013, 19:51

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
 Te dy palet , varet nga tipi i njeriut.

4 Re: Kush dashuron me lehte? prej Thu 18 Jul 2013, 08:44

luani

avatar
Administrator
Administrator
Ketu nuk mund te behet diferencim, si meshkuj dhe femra te gjithe dashurojne ( kush me shum e kush me pak varet nga ndjenjat e brendeshme te secilit)

5 Re: Kush dashuron me lehte? prej Thu 18 Jul 2013, 09:34

Blero

avatar
VIP
VIP
femrat

6 Re: Kush dashuron me lehte? prej Thu 18 Jul 2013, 13:15

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
femrat sepse dashuria e tyre esht e ndjeshme edhe e sinqert jo kalimtare


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons