Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Humori te shenjat e horoskopit prej Wed 03 Aug 2011, 03:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dashi

Dashi ka një sens të vrazhdë humori. Më së shumti kënaqet me barsoletat ushtarake.Demi

Demi është kryesori kur bëhet fjalë për barsoletat me “yndyrë”, ku edhe di ta teprojë, përderisa ndodh vite me radhë të përsërisë shakatë e njëjta.Binjakët

Binjakët janë shakagjinjtë më të mëdhenj, në mënyrë të shkëlqyeshme imitojnë të tjerët, kërcejnë nga njëri në tjetrin dialekt dhe adhurojnë humorin anglez.Gaforrja

Gaforren e karakterizojnë shakatë e ngrohta. Adhurojnë shakatë që ndërlidhen me farefisin.Luani

Luani është një shoumen i lindur, kur fillon të zbavitë shoqërinë vështirë t’i pritet rruga. Ajkë e kanë anekdotat për personalitete të njohura, e kur dëgjon një barsoletë të re mundohet ta arkivojë në koleksionin e tij.Virgjëresha

Virgjëresha kënaqet së qeshuri me barsoleta të mira, që dinë të dërgojnë porosi.Peshorja

Peshorja urren shakatë vulgare, adhuron lojën me fjalë dhe me thënie të dyfishta.Akrepi

Akrepi urren barsoletat e zeza dhe ndodhitë nëpër dhoma të fjetjes. Suksesin e shakave e vlerëson kur shokon publikun.Shigjetari

Shigjetari shpeshherë di të lëndojë të tjerët, sesa që i bën të qeshin. Adhuron tregimet për të huajt ( “Ishin Amerikani, Rusi dhe Gjermani...”).Bricjapi

Bricjapi nganjëherë është mjaft i frenuar dhe më serioz, e kur fillon shakanë është mjaft cinik dhe i ftohtë. Nuk adhuron shakatë në llogari të tij.Ujori

Ujorët tregojnë shaka të mençura dhe me këtë dëshirojnë të bëjnë shumë miq dhe të ofrojnë njerëzit afër vetes.Peshqit

Peshqit kanë një sens mjaft të çuditshëm humori. Nuk u kujtohen shakatë e huaja, por improvizojnë për mrekulli.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Humori te shenjat e horoskopit prej Fri 19 Apr 2013, 18:21

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Gaforrja

Gaforren e karakterizojnë shakatë e ngrohta. Adhurojnë shakatë që ndërlidhen me farefisin


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons