Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Me rrumbullakesine dhe driten e vecante te saj, hena mahnit prej qindra vjetesh jo vetem te pasionuarit pas astronomise, por dhe njerezit e zakonshem qe nuk mund te heqin dore, nga madheshtia e saj, duke i hedhur syte drejt saj edhe pse prej se largu.
Te dielen, ne 23 qershor, hena do ju dhuroje nje spektakel qe nuk duhet ta humbisni dhe do te jete e dukshme nga cdo cep i tokes. Po flasim per Super-Henen apo momentin kur sateliti yne natyral arrin piken me te afert me token duke u shfaqur ne kete menyre, jo vetem pabesueshmerisht e madhe, por dhe me nje ngjyre te vecante ne te kuqe.
Ky fenomen, qe teknikisht quhet Perigeo henor nuk eshte nder me te rrallet, sepse ndodh ne fakt nje here ne vit, por dhuron ne cdo qoshe te planetit tone nje vizion magjik, romantik dhe unik te henes.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e kam par nje her henen kshu behet fjal x nja 3-4 vite jo ket her


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons