Forumi Kuq E Zi
Vajza! Meshkujt duan që ju t’i dini këto shtatë gjëra.  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Vajza! Meshkujt duan që ju t’i dini këto shtatë gjëra.  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ej vajza ju duhet ti dini te pakten kto shtat gjera qe meshkujt duan qe ju ti dini Smile
Me posht keni listen e shtat gjerave qe ata duan qe ju ti dini:

1. Lejojani këtë dhuratë : Djali i vogël brenda meshkujve gjithmonë është i dashuruar me lojërat elektronike (video-games).

2. Edhe ata besojnë në dashurinë (ose të paktën tërheqjen) me shikim të parë.

3. Një grua që sheh punën e vet është shumë seksi.

4. Edhe ata i adhurojnë romancat (rezervoni një darkë romantike në bregdet).

5. Bëni diçka kur ai qan: Kur i dashuri juaj qan(dhe në fakt meshkujt qajnë), bëni diçka, blijini  atij një çokollatë për shembull.

6. S’ka më keq se heshtja juaj kur diçka ju shqetëson.

7. Një shaka “e tepruar” është mënyra më e mirë për të tërhequr një djalë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
3. Një grua që sheh punën e vet është shumë seksi..............hmmm prandaj mshohin kta nmenyr tquditshme mu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons