Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Gjithmonë nga disa banorë vit pas viti ka pasur polemika sa i përket votave, pasi secili prej tyre në fakt arrin një popullaritet të caktuar. Shpesh fansat nuk votojnë, por japin mbështetjen e tyre në rrjetet sociale ku dhe tonet janë më të zjarrta.
Anaidi është shpallur fituesi i edicionit tc gjashtë të këtij Big Brother pasi familjarë e të njohur të tij kanë shpenzuar qindra karta telefoni për të fituar BB6, një shou që për tre muaj ka mbajtur të mbërthyer para ekranit qindra mijë shqiptarë.

Gjithmonë nga disa banorë vit pas viti ka pasur polemika sa i përket votave, pasi secili prej tyre në fakt arrin një popullaritet të caktuar. Shpesh fansat nuk votojnë, por japin mbështetjen e tyre në rrjetet sociale ku dhe tonet janë më të zjarrta.

Megjithatë në fund fare janë pikërisht votat me celular ato që vendosin pikat mbi I. Kështu ka ndodhur edhe këtë vit, ku pëlqimi i publikut dukej se anonte mes Anaidit dhe Elonës nga sondazhet online.

Në fund ka triumfuar Anaidi, djaloshi 27-vjeçar nga Tirana.

Një javë pas fitores, gazeta “Th&Th” thotë se ka mësuar se ai është mbështetur fuqishëm nga familjarët e tij, të cilët javën e fundit duket se nuk kanë bërë gjë tjetër veçse kanë votuar Anaidin.

Sipas shitësve të marketeve në zonën përreth,saktësisht afër një pike basti, familjarët e tij kanë blerë me qindra karta telefonipër të votuar Anaidin dhe duket se në fund këto vota kanë bërë edhe diferencën për fituesin.

Rreth 600 karta kanë blerë, ka thënë një zotëri, i cili është më se i bindur në shifrat e tij.

Madje kanë qenë pesë veta përfshirë edhe të atin e Anaidit, të cilët kanë votuar pareshtur gjatë gjithë natës finale, sipas po të njëjtit burim. Vetë Anaidi, i pyetur nëse ishte e vërtetë se familjarët e tij kanë blerë, qindra karta për ta votuar, e ka pohuar këtë fakt, por nuk ka saktësuar një shifër.

Atij i ka mjaftuar fakti se familja ka qenë faktor kyç që ai ta fitonte këtë aventurë, madje fitoren ia kushtoi të atit të tij./NOA


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e kam dit gjithnjeeee se ky ka bo dicka ropt ku ti ket pfffffffffffffff sa inat e kam pas kettt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons