Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kim Kardashian edhe pse ka lindur një vajzë të shëndetshme fundjavën që lamë pas, episodi i fundit i Reality show-ut të saj tregon se asaj i duheshin shume ditë për të lindur.
Kimi nxitoi për në spital pasi i nisën dhimbje të forta në stomak në episodin e së dielës "Keeping Up With The Kardashians".

Kim ka lindur rreth 5 javë para datës së parashikuar për të lindur. 32-vjeçarja është shtruar në një spital në Beverly Hills ditën e premte.

Ajo kishte prenotuar një suitë lindjeje në qendrën mjekësore "Cedars-Sinai", një spital ku kanë sjellë në jetë foshnjat e tyre dhe vipa të tjerë si Britney Spears, Victoria Beckham dhe Jessica Simpson.

Disa orë më vonë, rreth orës 01:30 të shtunën ajo solli në jetë vajzën e saj.

Bëhet e ditur se reperi Kanye West dhe e ëma Kris Jenner i kanë qëndruar pranë Kimit.

Po kështu burimet bënë të ditur se Kim bëri një lindje natyrale pas kontraktimeve që pati ditën e premte.
Burimet bëjnë të ditur se si nëna, ashtu edhe fëmija gëzojnë shëndet të plotë, por pasi ka lindur para kohe, vogëlushja është futur në inkubator.

Ende nuk bëhen të ditura të dhëna të mëtejshme, ashtu sikundër ende mbetet surprizë emri i vogëlushes.

________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
gjynah ;po si tlind fmij kjo kur 12 mujt e motit me bark jasht e skujdeset x vetten cme i bo ne ksaj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons