Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Fotografi mbresëlënëse nga maja e Piramidës së Madhe të Gizës po shpërndahen në internet nga një grup fotografësh rusë. Vital Raskalov dhe shokët e tij, u kacavarën në mënyrë të jashtëligjshme deri në pikën më të lart të Piramidës të Keopsit. Sipas të thënave të tyre, ata mbërritën herët ndërsa ishte akoma hapur ambienti arkeologjik dhe ndenjën të fshehur nga rojat deri sa ikën dhe vizitorët e fundit. Dhe kur u errësua ata filluan këtë peripecie duke u ngjitur deri në majën e piramidës.

As burgimi me dënim nga 1 deri në 3 vjet nuk arriti t’i pengonte rusët, të cilët ia arritën që të zbrisnin dhe të largoheshin pa i kuptuar njeri. «Ngela pa fjalë», shkroi njëri nga fotografët në një titull të bashkëngjitur me fotografitë dhe gjithashtu plotësoi : «Ndjeja një gëzim rrëqethës, dhe shumë lumturi».

Ndonëse i publikojmë fotografitë e bëra sepse janë vërtet mbresëlënëse por e dënojmë në mënyrë kategorike aktin e fotografëve rusë. Këto monumente kërkojnë respektin e të gjithëve për të vazhduar udhëtimin e tyre të gjatë që të ekzistojnë edhe në të ardhmen.
________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kta hajn burg vec x i foto ndersa tjert qae rrahin e masakrojn njerez jan te lir sikur ska ndodh asgje cka spo ndodh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons