Forumi Kuq E Zi
Perfektë në puthje! Ndiqni këto gjashtë  hapa.... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Perfektë në puthje! Ndiqni këto gjashtë  hapa.... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Puthja eshte nje moment intim mjaft sensual dhe tërheqes per te dyja sekset.Por jo rrallë vihemi perpara ndjesisë  jo te mire, pasi duam ta puthim partnerin ne menyren me te mire te mundshme. Pertej kenaqesise se puthjes,duam edhe një performancë te mire ne syte e njeriut qe kemi për zemër. Dhe ky eshte nje moment “prove” jo vetem per femrat,por edhe per meshkujt gjithashtu. Ndiqni gjashte hapat e meposhtem, per te çuar drejt perfektes puthjen tuaj:

1.Kujdesuni per buzët tuaja: Mos harroni që te puthni me buzët qe ju kanë plasur dhe me gojen qe ju mban erë te pakendshme,sigurist qe nuk eshte maksimumi. Ndaj përdorni aromatizuesit e gojës,balsamin për buzët ne menyre qe t’i keni gjithmone te buta dhe gati për të puthur.2.Puthni lehtë:Disa gjëra nuk mund te jenë te nxituara. Mos puthni sa për te heqeur qafe partnerin,por shijoni proçesin ngadalë dhe me delikatesë.3.Bëjeni puthjen sa më interesante: Një puthje “sulmuese” drejt e ne buzë do te ishte e mërzitshme. Perdorni fantazinë. Prekni me butesi per 10 sekonda buzët e partnerit/es,qe te mbërrini me pas me delikatese drejt gjuhës.4.Lëvizni duart:S’eshte e nevojshme te rrini statikë ndersa putheni. Perqafojeni partenrin/en,ose prekeni lehte ne qafë.ndersa e puthni. Rrëshkitini duart ngadale drejt flokeve te tij/saj apo drejt shpines me shume sensualitet dhe nderkohe shijoni edhe puthjen.5.Jo vetëm në buzë,puthni edhe diku tjeter: Buzet jane ekstremisht seksi,por ka pjese te trupit te cilat duke i puthur mund te shkaktoni kenaqesi te pakufishme. Pjesa mes shpatulles dhe qafes,eshte nje piketakimi joshëse per buzet tuaja dhe kenaqesine e partnerit/es.Eksploroni pa frikë,kudo. Aty do te kuptoni se cfare e kenaqe me shume partenrin/en.6.Luani me detajet: Nje moment intim,seksi dhe mjaft joshës eshte te ndjesh frymemarrjen e partnerit/es afer teje ndersa shkemben shikime te zjarrta dhe ndjesi ndezëse. Përdorini detajet per te perfituar shumellojshmeri ndjenjash dhe kenaqesish.

Perfektë në puthje! Ndiqni këto gjashtë  hapa.... Kiss10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
5.Jo vetëm në buzë,puthni edhe diku tjeter: Buzet jane ekstremisht seksi,por ka pjese te trupit te cilat duke i puthur mund te shkaktoni kenaqesi te pakufishme. Pjesa mes shpatulles dhe qafes,eshte nje piketakimi joshëse per buzet tuaja dhe kenaqesine e partnerit/es.Eksploroni pa frikë,kudo. Aty do te kuptoni se cfare e kenaqe me shume partenrin/en.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons