Forumi Kuq E Zi
Ja kur duan vajzat të martohen? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ja kur duan vajzat të martohen? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ja kur duan vajzat të martohen? Empty Ja kur duan vajzat të martohen? prej Sun 16 Jun 2013, 14:04

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një studim i realizuar në Britaninë e Madhe ka treguar se femra e kohëve modernë dëshirojnë të martohen me herët se ato të para dhjetë vjetëve.
Frika se mund te mbeten të vetmuara, ka rikthyer vlerat tradicionale të martesës.
Në studim janë përfshirë 2 mijë femra 20-30 vjeç, ndërsa rezultatet kanë treguar se ato mendojnë se mosha ideale për martesë është mosha 26- vjeçare, ndërsa mosha ideale për të lindur fëmijën e parë sipas tyre është mosha 27 vjeçare.
Ndërkohë të dhënat tregojnë se 78-82 % e femrave mendojnë se martesa duhet të zgjasë deri në fund të jetës.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Ja kur duan vajzat të martohen? Empty Re: Ja kur duan vajzat të martohen? prej Wed 19 Jun 2013, 08:37

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e un aq du tmartohem jo ma para


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons