Forumi Kuq E Zi
“Gjuanin” djem në Facebook për t’u vjedhur shtëpitë, skema e zgjuar e 2 vajzave Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
“Gjuanin” djem në Facebook për t’u vjedhur shtëpitë, skema e zgjuar e 2 vajzave Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Në fillim u bënin ftesa për të qenë “friends” në Facebook. Dhe kur e arrinin këtë, i joshnin duke u kërkuar takim në shtëpitë e tyre. Kuptohet, pasi t’i kishin zbuar prindërit, për të qenë krejtësisht vetëm në intimitet.

Ky është vetëm “kurthi” fillestar që dy vajza italiane u ngrinin meshkujve në rrjetin e njohur social, me qëllimin e vetëm: atë të vjedhjes së shtëpive të tyre. Gjë që e arrinin duke patur pas tyre një bandë të vërtetë djemsh.

Skemë kjo e cila është arritur të zbulohet nga karabinierët e kryeqytetit të Italisë, dhe konkluduar me arrestimin e gjashtë personave. Nga të cilët, dy mësohet se janë vajzat e lartpërmendura, që shërbenin pikërisht si “karremi” për të kapur meshkujt të cilëve u planifikohej vjedhja e shtëpisë.

Por si realizohej kjo e fundit? Fare e thjeshtë. Pasi njëra nga vajzat kishte arritur ta joshte një mashkull përmes FB, i shkonte në shtëpi, e shoqëruar me shoqen e saj, ku kjo e fundit fshihej dhe priste sa ajo të dilte për një shëtitje.

E derisa kthehej “çifti i lumtur”, shtëpia ishte vjedhur nga shoqja e mbetur brenda dhe shokët e saj, me të cilët ajo kishte rënë në ujdi.

Një skemë perfekte kjo, e konsideruar prej karabinierëve dhe që mesa duket ka funksionuar. Derisa ata, i ranë në të dhe arritën që të arrestojnë organizatorët e saj, të gjithë të mitur, nën moshën 18-vjeçare.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
“Gjuanin” djem në Facebook për t’u vjedhur shtëpitë, skema e zgjuar e 2 vajzave 1416650876“Gjuanin” djem në Facebook për t’u vjedhur shtëpitë, skema e zgjuar e 2 vajzave 1416650876:101:sa tzgjuta


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons