Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Jeta sekrete e maceve prej Fri 14 Jun 2013, 21:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Pesedhjete mace shtepiake ne Shamley Green, ne Surrey, Angli, kane marre pjese ne nje eksperiment per nje program te BBC-se qe u zhvillua ne bashkepunim me Royal Veterinary College dhe Universitetin e Lincoln dhe Bristol.
Ky eksperiment quhet 'Jeta sekrete e maceve'. Macet u pajisen me pajisje te vecanta Gps dhe nje telekamere te vogel te lidhur ne qafe dhe u monitoruan dite e nate, per 24 ore rresht.
Ne pergjithesi macet nuk i kaluan kufijte territoriale, ndersa macet e tjera qe e provuan, nuk u larguan me shume se 50 metra.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Jeta sekrete e maceve prej Sat 20 Jul 2013, 07:44

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa tbukra jan macet ndaj kam 2 macok tvegjel se i kam shum qef


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons