Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Imazhe tronditëse vijnë nga Kina duke lënë të nënkuptohet prezenca e UFO-ve në planetin tonë… Bëhet fjalë për një aksident të pashpjegueshëm që ka ndodhur më një avion të linjës “Air China” I cili ka kryer nje ulje emergjente, pasi piloti ka ndjerë nje përplasje te fuqishme në lartësinë 26,000 metra. Në foto duket pjesa ballore e avionit e shtypur ndërsa edhe pse zyrtarët e linjës ajrore kanë refuzuar deri më tani të japin shpjegime lidhur me dëmet, ekspertët e disqeve fluturuese thonë se objekti mund të kenë qenë UFO-t.
Fillimisht dyshohej se avioni ishte përplasur me ndonjë masë të madhe zogjsh, por kjo teori u rrëzuan menjëherë, pasi nuk ekziston asnjë lloj zogu që fluturon në lartësinë 8 mijë metra. Pista e dyte ishte ajo e përplasjes me një avion spiun pa pilot. Këtu ka ende vend për hetime, por ekspertët thonë se nëse do të ishte një përplasje e tillë, në trupin e avionit të pasagjerëve do të gjendeshin copëza mikroskopike të mjetit tjetër, gjë që ka rezultuar negative. Kështu qe shanset me te mëdha jane qe avioni “Boing 757” te jete përplasur me një UFO megjithëse pa prova më bindëse, kjo do te ngelet një nga përplasjet me misterioze të avionëve në ajër.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sbesojk se esht e vertet mund tjet thjesht nje iluzjon optik


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons