Forumi Kuq E Zi
10 sekrete që duhet të dini për hotelet Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
10 sekrete që duhet të dini për hotelet Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

110 sekrete që duhet të dini për hotelet Empty 10 sekrete që duhet të dini për hotelet prej Mon 10 Jun 2013, 21:50

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Sezoni veror do të nisë së shpejti. Ja disa sekrete që duhet t’i keni parasysh në lidhje me hotelin ku do të qëndroni. Xhejkob Tomski ka punuar për më shumë se një dekadë në fushën e turizmit dhe hoteleve.

Karriera e tij filloi me hotelet e Nju Orlinsit dhe po vijon në Nju Jorkun e madh dhe të zhurmshëm. Ai ndan me lexuesit disa nga sekretet që hotelet i fshehin dhe që shumica e atyre që i frekuentojnë ato, nuk i dinë.

1. Gjithçka është fitimprurëse
2. Qëndrimi për një natë mund t’ju nxjerrë jashtë
3. Ata që ankohen me zgjuarsi, fitojnë
4. Ka mënyra më të mira për të mbuluar një jastëk
5. Pastërtia e gotave
6. Mos paguani kurrë për minibarin
7. Pronotimet me ulje, shërbim i ulët
8. Personi që mban valixhet ju urren
9. Çelësat mund të mos funksionojnë
10. Ka një mënyrë për të marrë dhomë më të mirë

10 sekrete që duhet të dini për hotelet Hotele10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Personi që mban valixhet ju urren


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons