Forumi Kuq E Zi
Ja provat se sirenat ekzistojnë! (VIDEO) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ja provat se sirenat ekzistojnë! (VIDEO) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ja provat se sirenat ekzistojnë! (VIDEO) Empty Ja provat se sirenat ekzistojnë! (VIDEO) prej Tue 04 Jun 2013, 19:43

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Videoja më poshtë tregon dy turistë duke filmuar një njollë mbi shkëmbinj. Pasi kanë konstatuar këtë, ata kanë afruan objektivin e kamerës, dhe ajo çfarë shikohet ishte krejt tjetër. Klipi është filmuar në Kiryat Yam, Izrael.

Videoja ka arritur një rekord shikimesh në internet. Shumë njerëz thonë se kjo njollë është një sirenë. Një krijesë me pjesën e sipërme të një femre, ndërsa pjesa nga mesi e poshtë të një peshku. Gjithsesi, jua lëmë gjithësecilit të gjykojë mbi videon.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons