Forumi Kuq E Zi
Moment prekës, ky qen po lë detyrën (Foto) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Moment prekës, ky qen po lë detyrën (Foto) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Moment prekës, ky qen po lë detyrën (Foto) Empty Moment prekës, ky qen po lë detyrën (Foto) prej Sat 01 Jun 2013, 23:07

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një qen policie në Massachusetts të Shteteve të Bashkuara nderohet në këtë formë kur ai lë detyrën. Kaiser, një qen i racës Shepard i cili është dy vjeç e gjysëm ka përshëndetur kolegët e tij pas një beteje me një sëmundje në veshka.

Oficerët e policisë e nderojnë atë si një anëtar të uniformave, që ka dhënë kontribut në luftën kundër krimit. Fotoja prekëse ka bërë xhiron në rrjetet sociale.

Moment prekës, ky qen po lë detyrën (Foto) 5009610

Moment prekës, ky qen po lë detyrën (Foto) 5009910

Moment prekës, ky qen po lë detyrën (Foto) 5009710

Moment prekës, ky qen po lë detyrën (Foto) 5009810


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
edhe kafsha qe o kafsh ka ndjenja jo si disa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons