Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Qe kur FBI ka vene ne dispozicion shume dokumente online te se kaluares, ne nje operacion qe synon permiresimin e transparences se punes, rezulton se dokumenti me i lexuar eshte nje memo qe lidhet me shikimin e nje UFO ne vitin 1950.
Memo eshte shkruar nga nje agjent special i FBI-se, Guy Hottel, qe ka mbledhur deshmine e nje hetuesi te Air Force, qe kishte ndjekur nje rast per zbulimin e tre disqeve fluturuese ne New Mexico.
Dokumenti ka detaje, UFO-t kishin forme rrethore, me qendra te ngritura dhe permasa rreth 15 meter diameter. UFO-t ishin afruar nga radaret e pranishem ne zone qe kishin nderhyre me komandat e anijeve hapesinore. Ne brendesi te tre disqeve kishte tre trupa me forme njerezore, por te gjate vetem 1 meter. Dokumenti mbyllet me fjaline :"Nuk u moren masa te metejshme'.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons