Forumi Kuq E Zi
Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kanë lindur dy javë më parë, gjashtë këlyshë luani, nga të cilët katër të bardhë si dëbora dhe dy të murrmë.

Këta këlyshë të pazakontë u fotografuan nga Martin Lacey, punonjës në cirkun e Krone në Darmstadt, në Gjermani, vend ku këta këlyshë erdhën në jetë.

Pikërisht për shkak të ngjyrës së tyre, ata kanë tërhequr vëmendjen jo vetëm të punonjësve të cirkut dhe fotografëve, por edhe të qindra mijëra njerëzve, të cilët shkojnë për ti vizituar dhe për të bërë fotografi me ta.Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Klysh_10
Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Luan10
Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Luani10
Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Luani_10
Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Mace10
Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Luanes10Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Luan_i10Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Luan_i11Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Luan_i12Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Klysh10Lindin 6 këlyshë luani, 4 të bardhë si dëbora (FOTOT) Dy_kly10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Edaa

Edaa
Antare i ri
Antare i ri
i adhuroj kafshet Smile

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons