Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rita fiton “The Voice Kids” prej Sat 25 May 2013, 10:47

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe

Rita, vajza nga Kosova, u shpall fituese e spektaklit “The Voice Kids”, spektaklit të talentëve të vegjël, që rrugëtoi muaj të tërë në ekranin e Top Channel.
Spektakli, që solli shumë emocion në ekranin e Top Channel, ngjiti në natën finale 6 konkurrente, që në fund mbetën 3 pas përzgjedhjes së trajnerëve, të cilat shkuan edhe në televotim. Dhe ato ishin Elisa, Uendi dhe Rita.
Në tre fazat e konkurrimit, zërat më të mirë, nga të gjitha trojet shqipfolëse, kanë servirur për publikun një spektakël të jashtëzakonshëm. Gjatë këtyre muajve, me ta punuan tre trajnerët Alma Bektashi, Elton Deda dhe Altin Goci.
Gjashtë finalistët u përzgjodhën si më të mirët e mbi 1200 aplikantëve, që u regjistruan që në fillim të spektaklit.
Ndërsa kjo e premte ishte finalja e edicionit të parë të “The Voice Kids”, autorët njoftuan se kanë nisur edhe regjistrimet për edicionin e dytë. / Top Channel/

2 Re: Rita fiton “The Voice Kids” prej Wed 29 May 2013, 08:43

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kendoi bukur kjo shum bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons