Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Atij.... prej Thu 23 May 2013, 08:49

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
NesSse do tte ZgjidhJa MidisS JjettesS Tende Dhe JjettesS Ssime,do tte Zgjidhja Jjetten Tende,sSe tti Jje Jjetta ime..!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2 Re: Atij.... prej Thu 23 May 2013, 08:49

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
^.
.naajj her pa tyy mduKeT sse Po cmenddemm Jaa Niss mmee ecc see dii kaa
endemm .. . . .-> e pyssii vettenn tii pa muu sii je ttu nejjtt ee
diielli Kaa Kkohh qee S'del fytyrrenn naa i kaa vrenjtt :]]


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Atij.... prej Thu 23 May 2013, 08:49

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
-Hey
Ti , ti qe me harrove aq shpejt , ti qe vazhdove jeten tende sikur asgje
ska ndodhur. sikur mos kisha egzistuar kurre. Ku i ke fjalet?
Premtimet?shpresat qe me dhe? Cuditerisht koha kalon dhe un perseri i
kam te shenuara ne bllokun e zemres. Edhe pse ti u largove, nuk guxoj ti
fshije , nuk guxoj vertete !! Por ama nhe dit do e gjej forcen dhe do i
fshi...!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4 Re: Atij.... prej Thu 23 May 2013, 08:49

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
E Kom 1 [♥] E Ta KAM FaL TY E Kom (1) JeT E ta KaM DeTIku TY E Kom [1] ENdeRr Qe TkeM N'KRAh TY Dua SHumm Ti PuTh aTOo SY [♥]


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5 Re: Atij.... prej Thu 23 May 2013, 08:50

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
!
Ndoshtta Neser Do t'Shiihena n'RruGee & Pse Secili me Diike ne Krahh
-》Tii do tt Pendohesh e do tt'Mendosh : Cfare me Paska Ikur nGa Duarttt
._. Une Do tt Buzeqesh ee Do tt'Mendojj : Cte Paska mbettur ne
Duar..!!!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6 Re: Atij.... prej Thu 23 May 2013, 08:50

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Te
kujtohet si u njohem? Shume cuditshem dhe pa kuptim, ndoshta ti nuk e
beson por tani je shpirti im. Te them te drejten nuk e prisja se do
vazhdonim seriozisht, por tani te kam ne zemer dhe te dua marrezisht.
Momentin kur jemi bashke e bejne jeten time me te bukur, prandaj dhe une
do mundohem qe tejemi sa me te lumtur. Nuk do ta harroj premtimin zemer
nqs kte po mendon, dua te te shoh perseri sepse "Me Mungon :'[[


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7 Re: Atij.... prej Thu 23 May 2013, 08:50

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
THERRAS
VETEN SE NK PO DI NGA PO SHKOJ NE CDO GJE QE NDODH ME DUHET TE LUFTOJ
LUFTOJ PER ATE QE DUA DHE PSE SHUM E VESHTIR NK MBURREM ME ASGJE SE CDO
GJE M'DUKET ERRESIR VUAJ KET ME DUHET TA PRANOJ KU NE CDO T'VERTET E
KEQJA DO TRIUMFOJ CDO MGJES NGREJ KOKEN LART NGA QIELLI E LUTEM SE CDO
GJEJE QE M'KA DAL PARA I KAM BA BALL E KURRGJEJE NK I TUTEM NK DI
T'DORZOHEM PO GJITHMON JAM 1 HAP PARA KU SHUM N'KET LOJ PO BAJN GARA
JETOJ N'KET JET SE E KAM 1 QELLIM KY QE PO THEM ESHT REALITETI IM.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8 Re: Atij.... prej Thu 23 May 2013, 08:51

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Me
dore po shkruaj me zemer po vuaj pse je kaq larg me le te vetmuar Sa
dite e merzitur Sa nate e qete Te shkruan shpirti yt qe te do per
jete..!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9 Re: Atij.... prej Thu 23 May 2013, 08:51

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
I
vetem tash ne vetmi....kujtoj dashurin qe me dhe ti....kujtoj puthjet qe
mi falje vec ti....kujtoj aromen qe ndjeja vec te ti....kujtoj ditet
tona bashk....kujtoj sa jemi dasht...kujtoj ditet qe kalova me
ty.....kujtoj dashurin qe kishim te dy....kujtoj gjithcka me lot ne
sy....Se Jeta ime je vec ti....Cdo dit e mendoja....qe me ty ta
kaloja.....qe me ty ta shijoja....jeten me ty e enderroja......Dhe pse
tani gjithcka u be shkrumb e Hi....prap zemren time e ke ti....Prap
dashuria ime jeti......Gjithmon do ta kujtoj kte dashuri...!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10 Re: Atij.... prej Thu 23 May 2013, 08:51

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Nje
dite do te ndjesh mall per mua do me kerkojsh ne rruge pa kthim,do te
keputet shpirti nga dhimbja kur te kujtojsh emrin tim… Do te therrasesh
fort duke ditur qe asnje nuk te degjon,se ai qe te degjonte larg kesaj
bote udheton… Do te qajsh me ze te hidhur,do thuash kthehu mbrapa por
kthimi nuk do kete se zemren qe te deshi me shume se gjithcka ti e theve
vete…!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11 Re: Atij.... prej Sat 25 May 2013, 13:34

Klio

avatar
Moderator
Moderator
ASGJE THJESHT DO E LE TE LIR


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

12 Re: Atij.... prej Mon 27 May 2013, 07:24

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
shum her e kam pyetur veten nese ty vall tpelqej?
e kam pyetur veten nese te dua shum apo vetem ty te genjej
shum her jam mundur ta gjewj kuptimin e fjalve qe thua ti
apo as kjo ndjenj per ty nuk ka aspak rendesi
do me mjaftonte nje cast qe te ishe para teje tani
e le te thot bota le qte doj
pergjithnje edhe e vdekur zemra ime do te tdashuroj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons