Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shenja e një engjëlli shfaqet në qiell prej Tue 21 May 2013, 21:51

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Brenda reve të “egërsuara” që kanë kaptuar qiellin duke nxirë skëterrë, një figurë engjëlli shfaqet nga brenda errësirës duket u shpalosur ëmbël dhe bukur ashtu siç një engjëll i vërtet.
Fotografi amator, Isres Chorphaka shpresonte që në një moment të mund të fotografonte një “imazh nga parajsa” me aparatin e tij fotografik, kur kishte shkuar për të vizituar një Tempull Budistë në Bangkok Tajlandë.
Ndërkohë që po fotografonte Tempullin, re të errëta filluan të mbyllin qiellin përreth tempullit.
“Po vjen stuhi”, mendoi dhe nxitoi të shijonte pamjet sa të mundej, por për në çast u “shtang”, kur pa disa rreze dielli të shpalosen nga errësira e reve dhe të krijojnë një imazh magjepsës.
“Papritur, retë u hapën dhe krijuan në imazh engjëllor mbi tempull. Ishte e mrekullueshme. ‘Shiko, na bekon engjëlli’ i thashë shokut tim”, përshkroi 51-vjeçari Chorphaka.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Shenja e një engjëlli shfaqet në qiell prej Wed 29 May 2013, 08:39

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sinqerisht si engjell qenka po qenka pamje bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons