Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Diskutime rreth versionit te ri te forumit... prej Mon 20 May 2013, 22:09

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Pershendetie AntarSic e shihni dhe ju forumi ka kaluar ne versionin qe ju thash para disa ditesh dhe per pasoj shum gjera kan ndryshuar si ne pamje ashu dhe ne perdorim dhe do doja tju thoja te gjithve qe nese keni ankesa apo kerkesa rreth pamjes qe forumi ka mar tani, mund te mi thoni me posht...


Ne fillim disave do tju duket pak i ngaterruar por mendoj se shum shpejt do tja merni doren Smile
Shpresoj tju pelqej pamja qe forumi ka mar Smile

Kalofshi sa me bukur dhe ju falenderoj qe jeni pjes e ktij forumi..!Pres mendimin tuaj SmileEdituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Sun 03 Nov 2013, 18:27, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
FORUMI SHUM I BUKUR PERGEZIME SQENKA AW VESHTIR SIQ E PATA MENDUAR


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
jo nuk esht fare i veshtir, vetem kan ndryshuar vendin disa butona


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jo nuk esht por serish ngjan bukur forumi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do ja marim doren shum shpejt besoj Very Happy Very Happy


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
normal qe po,po q do se kemi antaret dembela qe nuk postojn e aq shum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
shrpresojm te na vijn te tjer Very Happy Very Happy
Ishalla ju pelqen ktyre qe jan tani, se asnjeri spo flet


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Edaa

avatar
Antare i ri
Antare i ri
Nuk e di se ca pamje ka pasur forumi juaj me perpara, po aktualisht duket shum bukur dhe me nje pamje qetesuese per syrin...
Ju uroj suksese ne punen tuaj...

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Me behet qefi qe ju pelqen Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Bukur shum te lumeshin duarte .

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shum flm Smile respekt


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ej ak pse toplisten e postuesve nfillim tportalit nuk e shohin vizitoret po vetem antaret?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
E Askujt shkruajti:ej ak pse toplisten e postuesve nfillim tportalit nuk e shohin vizitoret po vetem antaret?
e kam ndaluar per vizitoret se jan ca tipa qe me ant te asaj bejn reklama ne forumet e tyre...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
@$EB@$TJ@N shkruajti:
E Askujt shkruajti:ej ak pse toplisten e postuesve nfillim tportalit nuk e shohin vizitoret po vetem antaret?
e kam ndaluar per vizitoret se jan ca tipa qe me ant te asaj bejn reklama ne forumet e tyre...
a mir shhum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
respekt


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons