Forumi Kuq E Zi
Muajt e ardhshëm, do të diskutohet në BE copëtimi i Greqisë! (video) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Muajt e ardhshëm, do të diskutohet në BE copëtimi i Greqisë! (video) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Zhvillimet në fushën e “shahut” të politikës dhe ekonomisë botërore tashmë dihen!
Ndërkohë, cikle të ndryshme në Greqi, kanë filluar të shprehin shqetësimin e tyre për situatën kritike dhe lajmet e “këqija” që vijën në adresë të Greqisë rreth fateve dhe “planeve” për të ardhmen e saj. Kjo video paraqet disa pika kritike të cilat bëjnë me dije se dhe paralajmërojnë disa detaje rreth mbledhjeve të posaçme që do të organizohen nga Elitat e Europës që do të vendosin rreth fatit të Greqisë.
Madje, sipas të dhënave të kësaj videoje, është e siguritë se muajt e fundit do të vendoset copëtimi Greqisë si zgjidhje për krizën ekonomike greke dhe zhvlerësimin dhe ç’fuqizimin e ushtrisë së vendit.

Për më shumë detaje në videon në vijim: