Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Foto te vjetra prej Mon 20 May 2013, 18:38

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ne kte tem do te postojm vetem foto qe jan shum te vjetra...Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Mon 20 May 2013, 18:48, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Foto te vjetra prej Mon 20 May 2013, 18:41

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Gra duke mbush ujin NE Nje krua NE Veri TË Shqiperise. 1913-1914


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Foto te vjetra prej Mon 20 May 2013, 18:50

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Isa Boletini!


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Foto te vjetra prej Mon 20 May 2013, 18:56

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Paradat e viteve '70-'80, tanke e raketa etj...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5 Re: Foto te vjetra prej Mon 20 May 2013, 18:59

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ALI SAMI JEN (1886-1951)

Ali Sami Jeni, eshte themeluesi i Klubit "Gallatasaraj" ,biri i Sami Frasherit.
Studimet e mesme i kishte kryer ne gjimnazin Gallatasaraj .Ne ate kohe ,kur ne Turqi nuk lejohej futbolli , Ali Sami Frasheri me 1905 bashke me disa shoke themeloi Klubin Gallatasaraj si anetar nr.1. Luajti edhe vete me vone sherbeu si arbitér i dalluar . Stadiumi me i madh ne Mexhidijekoj eshte pagezuar ALI SAMI JEN.
________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Foto te vjetra prej Mon 20 May 2013, 19:07

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Tiranë 1988 Ditë e Dielë


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

7 Re: Foto te vjetra prej Mon 20 May 2013, 19:08

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8 Re: Foto te vjetra prej Sun 22 Sep 2013, 17:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Durrës. Foto e vitit 1862


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

9 Re: Foto te vjetra prej Tue 14 Jan 2014, 18:17

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Bulevardi Deshmoret e Kombit

Tirane


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10 Re: Foto te vjetra prej Tue 14 Jan 2014, 18:21

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Tirane

Bulevardi Zogu I
________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11 Re: Foto te vjetra prej Sat 15 Mar 2014, 19:59

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pazar ne Tiranë ne vitin 1900


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

12 Re: Foto te vjetra prej Wed 11 Jun 2014, 17:21

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Kruja, vitet '60


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13 Re: Foto te vjetra prej Fri 05 Dec 2014, 20:27

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Tirana e vitit 1952 (fotografuar nga dritarja e hotel "Dajti")


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

14 Re: Foto te vjetra prej Sat 21 Feb 2015, 19:19

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Vitit 1920 Shqiperi


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

15 Re: Foto te vjetra prej Sat 21 Feb 2015, 19:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Çerçiz Topulli dhe Adem Beu nė vitin 1908


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

16 Re: Foto te vjetra prej Sat 21 Feb 2015, 19:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

SHKODER, 1912: Kalaja e Shkodres, foto me ngjyra nga Albert Kahn


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

17 Re: Foto te vjetra prej Fri 06 Mar 2015, 20:15

luani

avatar
Administrator
Administrator

18 Re: Foto te vjetra prej Fri 06 Mar 2015, 20:20

luani

avatar
Administrator
Administrator

19 Re: Foto te vjetra prej Fri 06 Mar 2015, 20:22

luani

avatar
Administrator
Administrator

20 Re: Foto te vjetra prej Tue 28 Jul 2015, 19:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Tirana e vitit 1930


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons