Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mos Mendo Se Jam E Lumtur Pa ty prej Fri 17 May 2013, 07:30

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mos mendo se un qesh pasi ike ti
un vuaj e i lutem zotit qe ngjirin tim te kthehesh perseri
un dua qe koha te kthehesh pas
qe te te puth e tkem buzen ne gaz
po ti nuk deshke ndaj me spo te pengoj
veqse urime tmira nga ana ime nje jet sa me tbukur te te uroj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2 Re: Mos Mendo Se Jam E Lumtur Pa ty prej Fri 17 May 2013, 07:31

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kishim nje zemer te bashkuar
kishim nje shpirt te lumturuar
hyri nje e tret ne mes
e prishi qdo gja mes nesh
hyri ajo e na la tlenduar
lkthem shpinen po nshpirt te dy tpenduar
ikem te dy si un edhe ti
lam pas nje gje tbukur me emrin histori


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons