Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Se shpejti version i ri per forumin... prej Wed 15 May 2013, 14:27

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pershendetie antar dhe vizitor

Forumi se shpejti do kaloj ne version tjeter, aktualisht esht ne versionin phpBB3 dhe do te kaloj ne versionin PunBB dhe kjo do te thot qe do te ket shum ndryshime si ne pamje ashu edhe ne perdorim, pra shum gjera nuk do te jen me atje ku kan qen Very Happy..
Do mundohem qe pamja te jet sa me e bukur Smile dhe aktualisht me kte gje po merrem Smile kshu qe nuk mbetet gje tjeter pervec se te prisni momentin e shfaqjes se pamjes se re Smile

Ju Falenderoj qe jeni pjes e ktij forumi...Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Mon 20 May 2013, 22:03, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Se shpejti version i ri per forumin... prej Fri 17 May 2013, 07:18

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmmmmm ma merr mendja se do besh tbukur apo jo?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Se shpejti version i ri per forumin... prej Fri 17 May 2013, 10:54

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
them se po Smile
Sot ose neser do ju publikoj disa foto nga pamja e re qe do te ket forumi Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Se shpejti version i ri per forumin... prej Fri 17 May 2013, 13:52

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mir lol i pres me padurim fotot


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5 Re: Se shpejti version i ri per forumin... prej Fri 17 May 2013, 16:05

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
respekt


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Se shpejti version i ri per forumin... prej Fri 17 May 2013, 21:29

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
80% e pamjes se re esht gati, kan ngelur pak gjera te cilat do ti bej gati shum shpejt Smile
Kam qef ta bej ndryshimin te djelen ne dark, mbas ores 12 kur mos te ket njeri online, po nuk e di se sa do ja harri qellimit Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

7 Re: Se shpejti version i ri per forumin... prej Fri 17 May 2013, 21:33

Erisa

avatar
Princeshe
Princeshe
Po na le me goj hapur tani dhe me nje kureshtje te madhe.

http://hapesira.forumotions.net/

8 Re: Se shpejti version i ri per forumin... prej Sat 18 May 2013, 18:19

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shum shpejt do ta shihni pamjen e re Smile per momentin do publikoj dhe foto te tjera Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

9 Re: Se shpejti version i ri per forumin... prej Sat 18 May 2013, 18:22

Erisa

avatar
Princeshe
Princeshe
Kur e ke nda mendjen tna e tregosh?

http://hapesira.forumotions.net/

10 Re: Se shpejti version i ri per forumin... prej Sat 18 May 2013, 18:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
sapo ta perfundoj ate dark pasi te kaloj mesnata do e fus ne forum


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11 Re: Se shpejti version i ri per forumin... prej Sat 18 May 2013, 18:25

Erisa

avatar
Princeshe
Princeshe
Domethene sot ne mbremje?

http://hapesira.forumotions.net/

12 Re: Se shpejti version i ri per forumin... prej Sat 18 May 2013, 18:29

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
jo sot nuk e kam gati, kam gati vetem anen pamore te forumit, tani me ka ngelur vetem te kthej ne shqip gjith butonat, qe do te thot se sot gjith darken do merrem em photoshop dhe nese harri ta perfundoj, neser nga darka do e vendos


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons