Forumi Kuq E Zi
PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane. Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane. Empty PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane. prej Wed 15 May 2013, 01:12

Erisa

Erisa
Princeshe
Princeshe

Këngëtari Koreano-Jugor, PSY pritet të mbërrijë në Tiranë më 18 maj, i shoqëruar me balerinat që e shoqërojnë në videon e tij të famshme të këngës “Gangnam Style”.
Klub i nates me madhi në Tiranë Matrix Night Club, do jete stacioni i radhes ku do të performojë këngëtari i suksesshëm PSY.
PSY, ka nxjerrë së fundi një këngë të re, “Gentleman”, e para pas suksesit kolosal të korrur me “Gangnam Style”, që me rreth 1.6 miliardë klikime është shndërruar në videon më të parë në historinë e YouTube-it. Nuk do mungojne dhe Dj me te mire ne SHqiperi si edhe plot Surpriza te tjera.

Sponsor gjeneral: Vodafone, MORINA l.t.d. Fier, AGNA group, HEINEKEN

PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane. 38317710

http://hapesira.forumotions.net/

2PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane. Empty Re: PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane. prej Fri 17 May 2013, 07:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
me pelqen me shum gangnam style sesa kenga e re qe esht ber


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons