Forumi Kuq E Zi
Ja se si duhet ta puthësh një femër... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ja se si duhet ta puthësh një femër... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ja se si duhet ta puthësh një femër... Empty Ja se si duhet ta puthësh një femër... prej Tue 14 May 2013, 13:44

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kur është puna për të puthur një femër, nuk hyjnë fare në punë manualet, por më shumë, meshkujt nisen nga këshillat e miqve, apo nga skenat e ndryshme të filmave.
Në këtë aspekt, nuk ka një recetë personale për puthjen e përsosur.
Por ndërkaq, një studim i kryer nga Universiteti i Albany, në shtetin e Nju Jork (SHBA), 2 në 3 femra, pretendojnë se tërhiqen nga një mashkull, pikërisht nga puthja që ai u dhuron për herë të parë. Kjo nuk është aspak për t'u çuditur, pasi të gjithë duhet ta dinë se puthja përveçse një akti joshës, ai është edhe momenti i ballafaqimit mes dy partnerëve, në një nivel të caktuar kimik.
Dhe jo vetëm kaq. Puthja është një tregues i përsosur i përputhshmërisë mes tyre.
Rregullat për një puthje të përsosur
1. Afrohuni ju i pari
Është mirë që të jetë mashkulli i pari, ai që ta ndërmarrë nismën për të puthur një femër.
2. Mos përdorni direkt gjuhën
Është mirë që të mos përdorni menjëherë gjuhën në puthjen e parë. Kontakti i buzëve është thelbësor, si dhe një garanci për ndjesi shumë të këndshme edhe për atë.
3. Mundohuni ta "lexoni" puthjen
Çdo puthje është e ndryshme nga tjetra. Por edhe ajo nga një person, tek një tjetër ajo ndryshon. Prandaj, një mashkull duhet të ketë intuitën e duhur për ta lexuar secilën prej tyre.
4. Mos puthni duke patur mjekër
Është mirë që ta eliminoni mjekrën tuaj, teksa vendosni të puthni një femër. Shpesh ajo ndikon, që të krijojë një ndjesi jo fort të mirë tek ajo.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Ja se si duhet ta puthësh një femër... Empty Re: Ja se si duhet ta puthësh një femër... prej Tue 14 May 2013, 14:16

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aaahahahaahahahahhahha sa e fort kjoooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Ja se si duhet ta puthësh një femër... Empty Re: Ja se si duhet ta puthësh një femër... prej Sun 19 May 2013, 17:12

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
:P


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons