Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Photoshop apo e vertet? prej Mon 13 May 2013, 22:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ne kte tem do te postojm foto qe brenda tyre te ken pyetjen "Photoshop apo e vertet?" Argetim te kendshem...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Photoshop apo e vertet? prej Mon 13 May 2013, 22:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Si mendoni Photoshop apo e vertet


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Photoshop apo e vertet? prej Tue 14 May 2013, 10:56

Erisa

avatar
Princeshe
Princeshe
e vertet mendoj, afer ati tipit do jet derdhur pak uje dhe duket sikur eshte ne ajer

http://hapesira.forumotions.net/

4 Re: Photoshop apo e vertet? prej Tue 14 May 2013, 12:38

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Sakt

esht shum e dukshme qe esht e vertet, po syri i njeriut e shef ne dy kendveshtrime, dhe disave do ju duket sikur ai esht ne ajer...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons