Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
Gardëroba e saj kushton mijëra dollarë, blogu i saj ‘fashion’ është i klikuar nga mijëra fansa në ditë, reputacioni i saj prej ‘fashioniste’ është më i madh jashtë kufijve të Shqipërisë sesa brenda saj.Quhet Aureta Thomollari dhe aktualisht është një ndër ikonat e modës shqiptare që po çmend botën.Së fundmi, gardëroba e saj ka tërhequr vëmendjen edhe të disa revistave të huaja të modës, si “Elle” botimi indian dhe disa revista të tjera mode në Belgjikë dhe Holandë. Fotot e saj të mëposhtme i përkasin një artikulli mbi stilin dhe veshjet e saj, i cili është botuar në botimin Indian të “Elle-s”. (Bluetooth)

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
prz kur e pash mu duk si Zajmina Vasjari nejse nice qenka shum niceee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons