Forumi Kuq E Zi
Plazh me avionë sipër kokës Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Plazh me avionë sipër kokës Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Plazh me avionë sipër kokës Empty Plazh me avionë sipër kokës prej Mon 13 May 2013, 13:56

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Me plazhin e mrekullueshëm dhe ujin e pastër, St Maarten është një nga destinacionet turistike më të pëlqyera të Ishujve Karaibe, por ka edhe një arsye tjetër pse pushuesit zgjedhin këtë vend: aty ulen avionët pasi aeroporti gjendet shumë pranë bregut.

Në këto foto mund të shihen turistët duke bërë foto ndërkohë që avionët Boeing 747 fluturojnë në një lartësi shumë të vogël drejt Aeroportit Ndërkombëtar Princesha Juliana.
Edhe pse duket shumë e rrezikshme, nuk ka pasur kurrë incidente.
St Maarten është i ndarë në dy pjesë: jugun e ka Franca, ndërsa veriun e ka Hollanda.

Plazh me avionë sipër kokës Plazh-11
Plazh me avionë sipër kokës Plazh-12
Plazh me avionë sipër kokës Plazh-13
Plazh me avionë sipër kokës Img_8710
Plazh me avionë sipër kokës St-maa10Plazh me avionë sipër kokës Th?id=H.4856951908861893&pid=15Plazh me avionë sipër kokës Th?id=H.4847026213030066&pid=15


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Plazh me avionë sipër kokës Empty Re: Plazh me avionë sipër kokës prej Tue 14 May 2013, 14:21

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e quditshme kjooooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons