Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 HOROSKOPI i 8 Marsit: Çfarë femre jeni? prej Sun 12 May 2013, 15:01

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster

Femra, sot është dita juaj! Dhe pikërisht në këtë ditë, ju ofrojmë një
horoskop për cilësitë tuaja të vërteta, sipas shenjës suaj zodiakale ...Dashi:
Idealiste, të pavarura dhe trime. Rënia jua në dashuri është e
vështirë, por kur kjo ndodh, nuk dini të ndaleni. Shquheni për
besnikëri. Shumë të pasionuara dhe të afta për jetën. Kreative dhe
dinamike.
Demi: Shumë konservatore dhe mjaft të
durueshme e të qëndrueshme. Femrat e kësaj shenje janë praktike dhe të
besueshme. Dinë të ruajnë konfidencialitetin e një sekreti, pasi në
thelb janë shumë të kujdesshme. Preken lehtë, janë kokëforta dhe shumë
posesive.Binjaket: Të brishta dhe kurioze, femrat
Binjake janë të ndjeshme dhe e vlerësojmë gjithçka që është e re,
emocionuese dhe zbavitëse. Sigurisht ato janë edhe shumë kritike dhe
selektive. Janë gjithmonë në kërkim të diçkaje për të bërë, thënë dhe
lexuar. Në dashuri bëjnë biseda të rëndësishme dhe mërziten ndaj
partnerëve që s’flasin.

Gaforret: Romantike dhe kokëforta në të njëjtën kohë, të ëmbla dhe intuitive. Janë të ndjeshme dhe u pëlqejnë njerëzit misteriozë dhe
sensualë. Pasionante me një instinkt të fortë të nënës, kanë një
personalitet shumë simpatik, janë edhe shumë të fshehta dhe me humor. Të
dashuruara pas shtëpisë dhe fëmijëve.
Luaneshat: Ato
janë zakonisht femrat ambicioze që duan të bëjnë karrierë dhe të marrin
pjesë në mjedise të gjalla dhe të rafinuara. Kurajoze dhe bujare, plot
energji dhe me një shpirt të pavarur. Në të njëjtën kohë, edhe shumë
konservatore dhe të lidhura me vlerat tradicionale. Sigurisht kanë dhe
defektet e tyre, të tilla si nervozizmi, impulsiviteti, narcizmi dhe
kokëfortësia.Virgjëreshat: Shumë kritike, por delikate
dhe të vendosura. Gruaja e Virgjëreshës ka personalitetin më kompleks
dhe shumëdimensional të zodiakut. Perfeksioniste, analitike, e pashme
dhe e sjellshme. Ajo di të jepet vetëm pas një zgjedhje të kujdesshme të
partnerëve. Intelektualisht stimuluese.Peshoret: Idealiste, por edhe shumë të pavendosura, gratë e kësaj shenje
janë të ndryshueshme dhe nganjëherë dembele. Kanë shpesh shije shumë të
vështira dhe kanë tendencën të presin shumë nga partneri, duke
preferuar njerëzve të rafinuar dhe të gjallë. Kur ju i jepni dashuri,
ajo është mjaft komode në një lidhje.
Akrep: Gra interesante dhe
të thella, por po aq, edhe të ndjeshme dhe të nevrikosura. Të
pasionuara, por edhe krenare, nuk jepen lehtë. Çdo gjë që është e
komplikuar dhe e vështirë për t’u kuptuar, i tërheq pa masë.
Jashtëzakonisht sensuale, posesive dhe enigmatike.

Shigjetaret:
Në përgjithësi janë të bukura dhe po aq të shqetësuara, imagjinative dhe
të pavarura. Si askush, me gëzimin e të jetuarit. Ato i japim rëndësi
të madhe miqësisë. Udhëtare të mëdha dhe stimuluese në dashuri. Të
gjalla, me një shpirt pioniereje dhe aventuresk.

Bricjapi:
Rigoroze dhe pak të ashpra e të ndjeshme. Në thelb shumë romantike,
gratë Bricjape janë zakonisht shumë të disiplinuara dhe vështirë të
punosh me to. Kujdes, se janë kokëforta. Por kur bien në dashuri mund
të humbin kokën e tyre, duke u dedikuar tërësisht ndaj partnerit.
Ujoret:
Të pavarura dhe pak të çuditshme. Janë idealiste dhe entuziaste. Nuk
mërzitem lehtë dhe as shpejt. Janë të hapura për idetë dhe të
shoqërueshme, romantike dhe të ëmbla, por edhe shumë të paqëndrueshme në
të njëjtën kohë. Kanë një ëmbëlsi të çuditshme dhe bukuri të
thellë.Peshku: Shumë sensuale dhe të brishta, të paktën në dukje. Ato e
dinë
si të jenë shumë bujare, të ëmbla dhe të kujdesshme, vetëm se duhet të
dini si t’i “rrëmbeni”. Ashtu si të gjitha shenjat e ujit, janë me humor
enigmatik, pavarësisht shijeve të tyre të dallueshme. Kanë një tendencë
të dukshme për të qenë melankolike dhe pesimiste.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons