Forumi Kuq E Zi
Google me logon e 100 vjetorit te pavarsis si Hompage Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Google me logon e 100 vjetorit te pavarsis si Hompage Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pershendetie vizitor dhe antar sic e dini te gjith, per 100 e shpalljes se pavarsis, Google vendosi shqiponjen si logon e tij per ate dit gje qe mund ta shihnin vetem ata qe jetonin ne Shqiperi, gjithsesi Forumi Kuq E Zi ju jep mundesin qe te lini si Hom Page google me pamjen qe ai kishte ate dit Smile dhe kjo esht shum e thjesht, me posht do tju tregoj hapat qe duhet te ndiqni dhe sa her qe te klikoni ne Home Page tu dali google me shqiponjen Smile

Ateher si fillim sic e dini te gjith google ka pasur pamjen si fotoja me posht:
Google me logon e 100 vjetorit te pavarsis si Hompage Screen10


Per ju qe perdorni si browser Google Chrome ndiqni kto hapa hapim google chrome pastaj klikojm te Customize - Settings - Show Home button - Change - Open this page dhe aty vendosni kte linkun http://kuqezi.albanianforum.net/h12-google pastaj shtypni Ok (Shihni fotot me posht)

Hapi i Par
Google me logon e 100 vjetorit te pavarsis si Hompage Foto1-10

Hapi i Dyt
Google me logon e 100 vjetorit te pavarsis si Hompage Foto2-10

Hapi i Tret
Google me logon e 100 vjetorit te pavarsis si Hompage Foto-310


______________________________________________________


Per ju qe perdorni Mozilla Firefox veproni kshu: Hapni browserin dhe klikoni te Tools - Options - General - dhe te Home Pages vendosim linkun http://kuqezi.albanianforum.net/h12-google pastaj shtypim Enter (shifni fotot me posht)

Hapi i Par
Google me logon e 100 vjetorit te pavarsis si Hompage Foto1-11


Hapi i Dyt
Google me logon e 100 vjetorit te pavarsis si Hompage Foto-210


______________________________________________________


Dhe per ju qe perdorni Internet Explorer ndiqni kto hapa: Hapni browserin Internet Explorer dhe klikoni Tools - Internet Options - General - dhe te Adress vendosni linkun http://kuqezi.albanianforum.net/h12-google pastaj shtypni Enter (Shifni fotot me posht)

Hapi i Par
Google me logon e 100 vjetorit te pavarsis si Hompage Foto-110


Hapi I Dyt
Google me logon e 100 vjetorit te pavarsis si Hompage Foto-211


Besoj se e kuptuat, un ju tregova vetem per browserat me te perdorur, nqs doni te dini per browserat e tjer mund te me thoni me posht Smile Mirpres cdo koment tuajn Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons