Forumi Kuq E Zi
Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shumë persona e konsiderojnë si të veçantë ditën e martesës dhe e kujtonë atë çdo vit nëprmjet një ceremonie special. Të njëjtën gjë bënë edhe një çift nga Florida, pasi shkuan për një udhëtim në Meksikë, dhe sigurisht që ky do të jetë përvjetori më i paharrueshëm për ta.

Rich dhe Laura Hoëard vendosën të kalonin disa momente në plazh dhe preferuan të udhëtonin me varkë. Ata u zhytën në ujë, por instruktori i tyre u thërriti që të ngjiteshin shpejt në bord se po vinte re një diçka të dyshimtë.

Në të vërtetë ishte një balenë vrasëse e cila u vu në ndjekje të varkës për reth një orë. Ajo zhytej dhe dilte sërish në sipërfaqe duke krijuar pamje mahnitëse, por që e trembi për vdekje çiftin. Fatmirësisht ata nuk morën asnjë lëndim.Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin Balena10Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin Balena12
Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin Balena13
Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin Balena14
Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin Balena15Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin Balena16Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin Balena17Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin Balena18Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin Balena19


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sa gjynah per ta qe u qenka prish pervjetori


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Balena vrasëse ndjek për një orë varkën e çiftit që festonte 20-vjetorin 3077277142 cne i esht prishur, perkundrazi, kan pasur nje eksperienc qe nje her ne jet ndodh


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons