Forumi Kuq E Zi
Apple Risi ne Teknologji  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Apple Risi ne Teknologji  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Apple Risi ne Teknologji  Empty Apple Risi ne Teknologji prej Thu 09 May 2013, 10:56

Erisa

Erisa
Princeshe
Princeshe


Ka nisur numërimi mbrapsht drejt arritjes së 50 miliardë aplikacioneve të shkarkuara nga App Store i “Apple”.

“Nuk do të kishte ndodhur kurrë pa ju. Për këtë arsye ju falenderojmë”, shkruan kolosi i teknologjisë në faqen zyrtare të internetit, me rastin e rekordit historik.

Për momenti matësi i ndërmarrjes po ecën me ritme të shpejta përpara, por duhen ende 500 mijë aplikacione për të arritur rekordin.

Rekordi i mëparshëm i arritur nga dyqani online i kompanisë së themeluar nga Steve Jobs me 40 miliardë aplikacione të shkarkuara ishte vetëm pak muaj më parë, ndërsa në fillim të janarit regjistri elektronik arriti kuotën e 500 milionëve.

Dyqani është i pranishëm në 155 vende të botës. Përveç kartës dhuratë prej 10 mijë dollarë, kush shkarkon një nga 50 aplikacionet e mëtejshme pas download-it “historik” do të mund të fitojë një tjetër kartë dhuratë prej 500 dollarësh.

http://hapesira.forumotions.net/

2Apple Risi ne Teknologji  Empty Re: Apple Risi ne Teknologji prej Fri 10 May 2013, 10:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sju jap hall ktyne gjonave po i hodha nje sy kshu kot x qeff


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons