Forumi Kuq E Zi
Rita Ora me nje Tatuazh te ri Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Rita Ora me nje Tatuazh te ri Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Rita Ora me nje Tatuazh te ri Empty Rita Ora me nje Tatuazh te ri prej Thu 09 May 2013, 10:54

Erisa

Erisa
Princeshe
Princeshe

Nëse Rita Orës nuk i pëlqen kur e krahasojnë me Rihanna-n, atëherë ajo nuk duhet të kopjojë më këngëtaren nga Barbados.
Vajza nga Kosova ka bërë një tatuazh të ri në qafë tek një artist tatuazhesh që ka qenë i preferuari i Rihanna.
25-vjeçarja postoi në Twitter tatuazhin që e bëri ditën e martë në Nju Jork.
Rita Ora shkroi në rrjetin: “Zogu është gati për fluturim!”

http://hapesira.forumotions.net/

2Rita Ora me nje Tatuazh te ri Empty Re: Rita Ora me nje Tatuazh te ri prej Fri 10 May 2013, 10:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
pfffffff sa e urrej ket kengtare


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons