Forumi Kuq E Zi
Pozon nuda 39 vjecaria Kate Moss Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Pozon nuda 39 vjecaria Kate Moss Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Pozon nuda 39 vjecaria Kate Moss Empty Pozon nuda 39 vjecaria Kate Moss prej Thu 09 May 2013, 10:41

Erisa

Erisa
Princeshe
Princeshe

Kate Moss njihet për lëkurën e saj të bardhë, por modelja britanike është nxirë në mënyrë perfekte për të qenë pjesë e reklamës së markës ‘St Tropez’.
39-vjeçarja shihet nudo dhe ka zbuluar se gjithmonë ka përdorur nxirjen artificiale: “Kam përdorur St Tropez që kur doli në treg 15 vite më parë.”
“Herën e parë që shkova në Ibiza nuk doja të isha personi më i bardhë në plazh”, theksoi Moss, e cila në vitet e fundit nuk është parë kurrë e bardhë kur vjen vera.

http://hapesira.forumotions.net/

2Pozon nuda 39 vjecaria Kate Moss Empty Re: Pozon nuda 39 vjecaria Kate Moss prej Fri 10 May 2013, 10:45

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
kjo asht e mir me u pa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons