Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Dy deshmitare te UFO-ve qe ishin rreth 1200 milje larg njeri tjetrit duket se pershkruajne te njejtin objekt ne forme trekendeshe ne raportime qe jane dy ore dhe dy zona kohore te ndryshme.
Nje deshmitar ne Tennessee ishte duke i dhene makines kur raportoi se pa nje objekt "te madh, ne forme trekendeshe" duke ndenjur pezull mbi te. Deshmitari ishte duke u kthyer nga pazari kur objekti u shfaq mbi makinen e tij.
"Vura re nje forme trekendeshe me nje rreth te ndricuar ne mes. Objekti dukej te ishte ne ngjyre gri te erret per aq sa mund ta dalloja une dhe forma ishte trekendeshe por me harqe."
"Une mund te shihja vetem pjesen e poshtme sepse po kaloja nen te. Nuk mund ta besoja qe po rrite pezull ashtu. Telat e energjise ishin vetem pak centimetra nen te. Dukej sikur po afrohej me prane meje. Edhe une ngadalesova makinen ne menyre qe te vazhdoja ta shihja."
"Vura re qe kishte kater tufeza dritash qe shkonin nga njera ane ne tjetren te objektit dhe qe pulsuan rreth kater here. U mundova te shihja nese mund ta shihja objektin ne pasqyren qe ka pamje nga pas kur kalova por dukej sikur ishte larguar. Nuk vura re qe te leshonte ndonje tingull edhe pse ishte shume afer meje."
Per fat te keq ne ate moment nuk kishte makina te tjera qe po kalonin aty qe te mund te deshmonin.
"Pasi eca per rreth gjysem milje pashe dy makina qe po vinin nga drejtimi tjeter dhe ua bera me shenje me drita thjesht per t'i informuar, ne rast se objekti gjendej ende ne zone apo ne rast se ishte ulur."
Nuk ishin te perfshira foto apo video ne raportim.
Me pas, dy ore me vone ne Colorado, nje deshmitar raportoi qe kishte pare nje "objekt te bardhe, gjigand, dhe ne forme trekendeshi" qe kalonte me shpejtesi.
Deshmitari ishte ne shtepine e tij i shtrire ne verande duke pare qiellin kur pa objektin.
"Une sapo isha fokusuar tek nje aeroplan, kur papritur nje objekt gjigand dhe i bardhe, ne forme trekendeshi u shfaq. Ishte mbi mua. ishte jashtezakonisht i madh dhe po levizte shume shpejt. Kaloi neper te gjithe qiellin per dy sekonda. Ishtee veshtire te percaktoja madhesine, por mu krijua pershtypja qe ishte nje objekt shume i madh dhe shume larg."
"Kjo gjeja po kapercente limitet e fizikes. Anet e trekendeshit ishin te rrumbullakosura dhe dritat ishin rrathe te medhenj - drita ishte si e verdhe apo e bardhe. Por objekti ishte shume larg."
Objekti u largua shume shpejt dhe nuk u pa me.
"E humba nga veshtrimi objektin po aq shpejt sa e pashe. I gjithe momenti zgjati rreth 3 sekonda. Po udhetonte ne nje vije te drejte. Fluturoi mbi mua. Erdhi dhe iku menjehere."
Edhe ne kete rast nuk kishte imazhe apo video te perfshira me raportimin.
Megjithese te dy rastet mund te mos te jene te lidhura me njeri tjetrin, te dy deshmitaret e pershkruan objektin si trekendesh, shume te madh, me ane te rrumbullakosura, dhe me disa drita te bardha. Per momentin te dy ceshtjet jane nen hetim.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ah sikur tkisha qenn unn aty me e pa sa mir do isht


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons